top of page

Doğanın dört mevsim değişen renk çeşitliliğine duvar, sanat, seramik, ahşap ve daha birçok kullanım alanı içinde ulaşmanın sanatsal ifadeyi mükemmelleştirdiğine inanıyoruz. Okra Pigment olarak kendi doğal boyalarınızı üretebildiğiniz ve doğanın tüm renklerini tıpkı doğada oldukları şekliyle hayatlarınıza katabilmenizi sağlıyoruz.

Doğal toprak ve mineral pigmentler ile organik bileşenleri kullanarak arzu ettiğiniz renk tonlarını elde etme özgürlüğünü sunuyoruz. Doğaya ve insan sağlığına tamamen zararsız doğal boyalarla çalışmak artık imkansız değil.

Ürünlerimiz yüksek kalitede, saf, canlı, dayanıklı ve saklanabilir boya hammaddeleri olup kimyasal boyaların aksine koruyucu maddeler, ağır metaller, çözücüler ve dolgu maddeleri içermez.

Ürünlerimizin hepsi test edildi ve toksik madde içermediklerinden, kullanıcı sağlığı ve doğa için güvenli olduklarından eminiz. Doğal pigment ürünlerimizi kullanarak kendi dünyanıza hayalinizdeki renk çeşitliliğini, derinliği ve canlılığı katmak sizin elinizde. 

Fransa Provence bölgesindeki  Société des Ocres de France (Fransa Okra Derneği)’ın Türkiye distribütörüyüz.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi, doğru malzeme seçimi, kullanımı ve merak ettiğiniz diğer konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page